Zpět

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

krajský zastupitel, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace
Jako veterinární lékař, jako vědecký pracovník i jako politik si kladu pořád stejný cíl. Dobře plnit to, co mě naučili doma. Chovej se slušně a poctivě pracuj. Věřím, že zdravý selský rozum a manažerské dovednosti jsou tím, co naše země ve svém vedení potřebuje!
Jsem z tradičního podorlického rodu Bělobrádků, který pochází z prostých poměrů drobných rolníků a řemeslníků. Já sám jsem pokračoval v tradici a stejně jako otec jsem osm let pracoval jako úřední veterinární lékař. Zastával jsem funkci veterinárního inspektora, zabýval jsem se zejména hygienou masa a masných výrobků. Znamenalo to vstávat ve čtvrt na pět, a když bylo třeba, tak i dříve. To mě naučilo vážit si lidské práce a každého, kdo něco umí. V této době jsem při zaměstnání externě spolupracoval s veterinární univerzitou v Brně. Po čtyřech letech jsem na základě disertační práce a její řádné obhajoby získal druhý doktorát. Později jsem rok a půl pracoval jako krajský manažer KDU-ČSL. Znám tedy prostředí dělníků, vědců i manažerů. Aniž bych si to kdy pomyslel, nakonec mě zvolili v roce 2010 do funkce předsedy parlamentní strany.

Svými pracovními zkušenostmi z různých prostředí se řídím i ve svých veřejně politických funkcích, ať už ve městě Náchodě nebo v zastupitelstvu Královéhradeckého kraje, a protože se mi to vždy osvědčilo, nehodlám na tom nic měnit ani v Poslanecké sněmovně.

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail*
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Přímý kontakt na asistenty:

Vendulka Štěpánová
605 204 998
kancelar@pavelbelobradek.cz
Poslanecká kancelář v Náchodě
 
Roman Málek, MBA
731 561 465
malekr@psp.cz
Poslanecká kancelář v Praze
 
Mgr. Ludmila Görigová
727 943 525
gorigova.ludmila@vlada.cz
Sekretariát místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace